יום הולדת 3 לקבוצה!

22 בינואר, 2005… לרובינו, התאריך הזה לא אומר כלום ואין לו שום חשיבות מיוחדת, אך לקבוצת KAT זהו תאריך חשוב מאד, תאריך בו הקבוצה "נולדה" והחלה במשימה הגדולה של הפקת פנסאב בשפה העברית.
מאז הקמתה, עברה קבוצתינו היקרה הרבה שינויים, אך דבר אחד היה ותמיד ישאר כל עוד אנו נושאים את השם הזה – המטרה שלנו להפיק פנסאב איכותי, על כל פניו.

השנה האחרונה היתה ממש לא קלה, מה רק לא עברנו?
– הרמנו כנס גדול בצפון, שזכה להיענות מפתיעה.
– לקחנו פרויקטים חדשים כגון: אפרו סמוראי, פרידום, בלדת אל המוות, ומעבר לעננים*
וכמו כן גם סיימנו את רובם…
– היתה עבודה נורא אינטנסיבית על פרויקט "מחברת המוות" בתחילת השנה, ואין ספק שהפרויקט ימשיך ויסתיים בקרוב.
– פעילויות בכנסים השונים שהתקיימו השנה, שכללו הקרנות בלעדיות ובאחד מהם גם הרצאה ביוזמת חברי הקבוצה.
– ריענון חברי צוות – מספר משמעותי מחברי הצוות הוותיק פרש אך במאמצים גדולים גויסו חברי צוות מוכשרים חדשים.
– פתחנו טראקר ביטורנט פרטי בשרת האתר וגם עברנו לשרת הפצה חדש, אשר נותן לנו חופש פעולה כמעט מוחלט בתפעולו, מה שמאפשר לכם להנות יותר מחויית ההורדה והשיתוף.

לאחר הסקירה הקצרה של השנה החולפת, נאחל לקבוצתינו המשך פורה ומוצלח. שנשכח מהצרות ונחשוב רק על זמנים טובים ומשמחים כמו היום הזה, וכך נאחל גם לשאר קבוצות הפנסאב העברי, שהתפתחותן צוברת תאוצה משמעותית בשנה האחרונה…

והרי לכם תגובות חברי הצוות השונים (לא את כולן ניתן היה להשיג…):

Oracle – יומולדת שמח לקבוצה שלא מתפשרת על איכות גם כשזו מתרוצצת יחפה ופרועה, צורחת ומקללת במחוזות השיניגאמי בסול סוסאייטי ודומיה :O אוקיי, בחזרה לשפיות… מזל טוב ליום ההולדת! ^_^

Draui – אני נמצא לצד הקבוצה כבר לא מעט זמן וראיתי זמנים טובים יותר, כשעוד אפשר היה להביט לאור הזרקורים. לאחר מספר השתבשויות האור התחיל לדעוך אך כעת חברי הקבוצה עושים כל שביכולתם לפיצוי הזמן שאבד,וכשחושבים על זה, לא הייתי אומר שכבר עברו 3 שנים (אצלי כנראה שנתיים וחצי) הזמן עובר מהר למדי. בכל אופן, מה שאאחל לקבוצה זה הצלחה, ריבוי הוצאות, ריבוי חברי (וחברות) צוות ושתחייה עד 120 שנה אם לא יותר!

Shloogy – כשהתקבלתי לקבוצה הרגשתי גאווה להיות חבר בצוות של תותחים שהיו מומחים בלתי מעורערים, איש איש בתחומו, וחבורה של אנשים טובים שאוהבים לתת, ולתת המון. אחרי שלוש שנים של קבוצה ושנתיים ומשהו שלי, אחרי נסיעה מלאת קפיצות בדרך תלולה ומתמשכת, אחרי תרגומים, קליפים, ואפילו גם כנס אחד… אני שמח להגיד, "מזל טוב לנו" ולקוות לעוד ימי הולדת רבים ושמחים.

Warhammer – תודה לכל הצופים הנאמנים שלא רואים כל פסול בצפיה באנימה עם כתוביות בעברית… גם אם אתם עושים את זה בלית בררה כי אתם לא יודעים אנגלית…

SharinganMaster – אז עוד שנה לרזומה… אני שמח שהקבוצה הגיעה למעמד הזה למרות כל המכשולים, שמח שיש לנו אנשים בקבוצה שלא נותנים לה להישבר ומקווה שמכאן רק נשתפר, נתחזק ונמשיך בראש מורם לעוד שנה מוצלחת של פנסאב איכותי.

wallace – …אנחנו עדיין מחפשים חברי צוות אתם יודעים… ^_^"

*כמו בכל שנה, אנו נוהגים להכין הפתעה מיוחדת ביום ההולדת של הקבוצה, ולכן עשינו את כל המאמצים לשחרר היום את הסרט "מעבר לעננים". למרות שהקרנו את הסרט בכנס האחרון, הגרסה שהוקרנה לא היתה מושלמת, ונדרשה עבודה רבה עד שיכולנו להרשות לעצמינו לשחרר אותה לרשת. הסרט מובא לכם כאן בשתי גרסאות: XviD ו-H264, כשההבדל הוא לא רק באיכות הקידוד אלא גם ברזולוציה. הגרסה האיכותית יותר היא 1280×720 או במילים אחרות, High Definition, גרסה ממש איכותית לבעלי מחשבים חדשים וחזקים, שיוכלו להנות מרמת פירוט גבוהה במיוחד.

שימו לב: גרסת ה-High Definition לא מומלצת לאנשים בעלי מחשבים עם מעבדים מדור ה-Pentium,למרות שיש סיכוי שזה ירוץ חלק על מחשבי פנטיום 4, יש גם סיכוי לתקיעות. כל מי שיש לו מחשב עם מעבד שני ליבות או יותר, מהדור האחרון, בין אם זה Intel או AMD, מוזמן להוריד את הגרסה המפורטת ולהזיל ריר… הגרסה הזו גם כוללת כתוביות Soft-Sub, כתוביות שלא מודבקות פיזית על הוידאו, אבל הן נמצאות כבר בתוך הקובץ (MKV) וכל עוד מותקנים אצלכם תוכנות וקודקים התומכים בזה, לא צריכה להיות לכם שום בעיה לנגן את הקובץ.
לכל מי שנתקל בבעיות, אנו שוב מזכירים להתקין את חבילת המקודדים המעולה CCCP, עליה ממליצים כל הפנסאברים בעולם, וכן גם בקבוצתינו. החבילה מכילה את הנגן Media Player Classic, שנחשב לנגן המקצועי ביותר כיום (אם כי דורש טיפול בהגדרות טרם השימוש בו). אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שלא להפעיל את גרסת הרזולוציה הגבוהה בנגן ה-VLC!

לתמיכה נוספת בכל הקשור לתקלות בניגון הסרט, נא להיכנס לנושא התמיכה שלנו בפורום.

להורדת הסרט "מעבר לעננים" בגרסת XviD – גרסה רגילה
להורדת הסרט "מעבר לעננים" בגרסת H264 – גרסת HD

אתם מוזמנים בהמוניכם לרשום ברכות ליום ההולדת שלנו בפורום המשוב.

צפיה מהנה,
צוות KaT.הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!