יום הולדת שנה לקבוצה

הפרק זמין עכשיו להורדה גם מהבוט בערוץ שלנו וגם מהביטורנט! בדקו את עמודי המירק והביטורנט לפרטים נוספים!
חברי הנכבדים, קבוצת KaT גאה לבשר לכם כי אנחנו בני שנה! כן כן, היום יום הולדת שנה לקבוצה!
הנה עברה לה שנה מאז שהחלטנו להקים את הקבוצה. בהתחלה איש לא הכיר אותנו וגם לא ממש היו לנו תוכניות מבוססות לעתיד, אך לא איבדנו תקווה והמשכנו להשקיע. עם עבור הזמן, התארגנו והתחלנו להוציא פרקים. כמובן, נתקלנו בהרבה בעיות בתקופות כמו פתיחת האתר, רכישת השרת המהיר ועוד, וגם כיום לא חסרות לנו צרות, אך אין זה מונע מאיתנו להביא לכם פרקים בתרגום מעולה ואיכות משובחת. יום אחר יום (משתדלים) אנחנו עומלים ומשקיעים כדי שאתם, צופינו היקרים, תהנו כמה שיותר מהפרקים, ועושים את מלוא המאמצים לספק לכם את הדרך המהירה והנוחה ביותר להוריד אותם…

כעבור שנה, אנחנו כבר יותר מבוססים, עם יותר ניסיון, וכמובן, עם יותר אמביציה להביא לכם כמה שיותר סדרות אנימה מתורגמים לעברית. אנו מודים לכל התומכים שלנו ולכל מי שמוריד את הפרקים.

כמה מילים מחברי הצוות:
SharinganMaster:לא מספיק שערכתי את העדכון הזה?!
יומולדת שמח לנו! 😀
wallace:עדיף לשתוק ולהחשב כטיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון.
TheOldAdam:ברכות ואיחוליי ליום הולדתנו הראשון שתהיה זו שנה מצליחה מבחינת הקבוצה מקווה שהקבוצה תתפרסם ותרחיב אופקים ומי יודע אולי גם בעולם העסקי (אדם שלנו אוהב לחלום בהקיץ)…
Pyr0:שנה אחת של פאנסאב משובח, שנה אחת של קהילה חמה, שנה אחת של צוות מקצועי, שנה אחת מתוך הרבה…
Breeze:מזל טוב לנו וגם לכל מי שצופה בפרקים שלנו. עברה לה שנה אבל אנחנו מתכוונים להישאר לעוד הרבה זמן. צפייה נעימה לכל אוהבי האנימה 😉
Shloogy:אז זהו. עברה שנה ראשונה על צוותנו. תרגמנו, ערכנו, קודדנו ונתנו לכם להנות. מי ייתן והשנה הבאה תביא עלינו רק דברים טובים ולכם עוד שחרורים כשרים למהדרין. מזל טוב לנו ולכם.

הממ.. זהו, השאר לא בבית – הצבא אכל אותם @_@

לכבוד יום מיוחד זה אנחנו מביאים לכם את הפרק הראשון בסדרה המעולה
בליץ'- Bleach
הפרויקט נעשה בידי חברי הקבוצה ויופץ באמצעות שרתי בליץ' – האתר הישראלי– הפורטל הגדול לקהילת צופי הסדרה בארץ…
הרבה כבר מכירים את הסדרה, ואלה שלא, לא יצטערו להכיר. פרוייקט זה שונה משאר הפרוייקטים שלנו בכמה מובנים: דבר ראשון, החלטנו לעשות את הפרקים בספידסאב, דבר זה חדש לנו ולא קל, לכן מאוד יעזור לנו אם תתמכו בנו.
דבר שני, לסדרה יש כבר הרבה פרקים, והם ממשיכים לצאת מדי שבוע (משודרים בטלויזיה היפנית), שלא כמו שאר הפרוייקטים שלנו, שמספר הפרקים בהם לא עולים על 26 פרקים לסדרה. המטרה שלנו היא להשיג את הסדרה, משימה לא קלה, בהתחשב בעובדה שאין לנו הרבה אנשים היכולים לעבוד על הסדרה. וכאן יש לנו בקשה, כל מי שיכול ורוצה להיבחן לתפקיד – עורך, מתזמן או מתרגם – מוזמן לפנות אלינו בערוץ המירק, אנחנו נקבל אותו בברכה.

צפיה מהנה!
מכל צוות KaT.

בעקבות בקשות, הוספנו טורנט להורדת הפרק של בליץ'. הטורנט יהיה מהיר רק בימים הקרובים, מהרו והורידו לפני שלא ישאר גם לכם wink.

להורדת פרק 1 של בליץ' דרך הביטורנט
להורדת פרק 1 של בליץ' בהורדה ישירה
להורדת פרק 1 של בליץ' דרך האימיולהגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!