פרק 18 של ברזרק וחדשות טובות לגבי הפרוייקט

שלומות, חברים.
בפינו חדשות טובות וחדשות עוד יותר טובות, אז שימו לב וקיראו עד הסוף:

לאחר הילולת יום ההולדת, אנו מביאים לכם את הפרק ה-18 בסדרת המופת "ברזרק", אשר התעכב לזמן מה מפאת עיסוקים כאלו ואחרים של חברי צוות הפרוייקט הזה, אך כפי שאתם רואים אנו עדיין עובדים על זה וממשיכים לשחרר פרקים מהסדרה.
החדשות הטובות עוד יותר הן שבתחילת חודש ינואר, לערך, יצאה לסדרה מהדורת בלוריי (Bluray) באיכות מדהימה! משהו שציפינו לו מאוד בקבוצה כמעריצים נלהבים, וכעת החלטנו לעבור למקור החדש, ולשחזר את כל הפרקים הקודמים שהוצאנו באיכות HD, כמו שבאמת מגיע לסדרה הזאת.
התוכנית היא כזאת: את הפרקים הבאים (19-25) אנו נוציא בגרסת HD איכותית, כלומר לא תהיה יותר גרסת SD והפרקים לא יכילו כתוביות מובנות אלא מרחפות (SOFT-SUB) – ובמקביל, בשעות הפנאי שלנו, נעבוד על שחזור הפרקים הישנים ונוציא אותם כשנסיים את הסדרה לגמרי במכה, בקובץ טורנט אחד שיכיל את כל הסדרה באיכות HD. הפרקים 19-25 כמובן יהיו בעדיפות הראשונה, ונעשה מאמצים לסיים אותם בהקדם.

ואם זה לא מובן, הפרק הזה (18) עדיין לא באיכות HD, חכו לפרק 19. 🙂
נשמח לשמוע את דעתכם באזור התגובות למטה.

לחצו כאן להורדת פרק 18 של "ברזרק"

נ.ב: מדי פעם שולחים לנו תרומות בפייפאל, ואנו מעריכים את זה מאוד. התרומות הללו עוזרות לנו לממן את שרת העבודה וההפצה שלנו – בזכותו אתם יכולים להשיג את כל הפרקים שלנו אי פעם, שתמיד זמינים וניתנים להורדה מהירה, וגם מאפשר לצוות שלנו לעבוד באופן יעיל ומסודר. אז מקווים שתמשיכו לתרום, וכל שקל נחשב! – יש אנשים שתורמים אפילו 5-10 ש"ח, זה אפשרי וזה עוזר. אז תודה לכל התורמים האדיבים. אתם יכולים למצוא את השמות/כינויים שלכם ב"היכל התהילה" שנמצא ממש מתחת לכפתור התרומות בתפריט הימני למטה.

צפיה מהנה,
צוות KaT.8 תגובות ל“פרק 18 של ברזרק וחדשות טובות לגבי הפרוייקט”

 • 1

  Darkmoon

  2 בפברואר, 2012 בשעה 20:55

  ראשון ראשון ראשון ראשון ראשון ראשון ראשון ראשון !!!!!

  חעחע
  אין עליכם קאט אתם אלופים

  א-ל-ו-פ-י-ם

 • 2

  שלומי

  2 בפברואר, 2012 בשעה 22:45

  תודה רבה אפילו שאני לא רואה ברזרק… שמח לראות שהקבוצה ממשיכה לחיות!!!!

 • 3

  sk

  3 בפברואר, 2012 בשעה 10:35

  תודה ואלה תוותרו

 • 4

  Ganta

  3 בפברואר, 2012 בשעה 15:58

  הופה, חיכיתי לזה… למרות שכבר בגלל כל הזמן של תרגמתם, כבר קראתי את 35 הווליומים של ברזרק, אבל עדיין אני אמשיך לצפות בהוצאות שלכם ^^

 • 5

  yuda azran

  5 בפברואר, 2012 בשעה 3:24

  finally!

  תודה על כל העבודה הקשה,אני בטוח שאתם יודעים שיש לכם מעריצים שמעריכים ומודים על הכל!
  לא יכולים כבר לחכות לעוד הוצאה איכותית של הקבוצה,התחלנו כבר לדאוג!

 • 6

  Jacob

  8 בפברואר, 2012 בשעה 17:07

  סופסוףףףףף 🙂
  כמה שוקל בערך פרק בHD?

 • 7

  dek

  12 בפברואר, 2012 בשעה 3:45

  וואלה תודה ממש חיכיתי לכם טוב אז אני מכווה שחרתם למפה נשמח לראות את כל הפרקים של ברוזק ועם יש לכם איזה ברוייקת חדש נשמח ליראות

 • 8

  דניאל

  20 בפברואר, 2012 בשעה 17:16

  וואו, סופסוף! תודה רבה!
  אבל אני לא בטוח שכדאי לכם לעשות את הפרקים בHD, אולי הבעיה רק אצלי- אבל בכל הפרוייקטים שהוצאתם בHD עם הכתוביות המרחפות- היו באגים בכתוביות, הם נחתכו באמצע והשורות עלו אחת על השנייה, וזה קרה בכל פרק שהוצאתם עם הכתוביות המרחפות.
  אני לא ממש בקיא בעניין, אבל אי אפשר להוציא גם על HD כתוביות מוטמעות כמו שראיתי בקבוצות אחרות? ואם לא, איך אפשר לתקן את הבעיה? אני צופה עם bs-player.

הגב

 • שותפים

  פורטל אנימה anime-ok

 • בקרוב!