דדמן וונדרלנד – פרק 12 ואחרון

איכשהו כל פרוייקט אצלנו מסתיים באישון לילה… אבל מה זה משנה עכשיו?

את הפרויקט התחלנו בצליעה קלה (סתם, לא… צליעה רצינית), ותמיד כשנראה היה שאנחנו מצליחים להדביק את הפער, צץ לו עניין אחר שמנע מאיתנו לעשות זאת. אך הנה, בסופו של דבר הצלחנו לשחרר את הפרק האחרון בהפרש של שבוע ויום מהשידור המקורי ביפן, אז אפשר לומר שדי הצלחנו במשימה בסופו של דבר.

הפרויקט הזה היה שונה בהרבה מובנים מבחינתנו, להוציא את האלימות שכבר נראתה בסדרות אחרות שלקחנו (ראו "שירת האלף") השפה בסדרה הייתה הנמוכה ביותר שהתמודדנו איתה אי פעם בקבוצה, וזה השתקף היטב בתוצר הסופי. אנו מקווים שתמשיכו לאהוב אותנו, עם כל האילתורים שנאלצנו לעשות על מנת לשמור בכל זאת, איכשהו, על שפה תקנית וראויה.
מבחינת הצוות, הפרויקט הזה הוא הראשון בקבוצה שממש הצליח לדמות עבודת צוות, ומלבד בקרת איכות, לא היה חבר צוות שהשתתף ביותר מתפקיד בסיס אחד – הישג בפני עצמו עבור קבוצה קטנה כמו שלנו (טוב, אחרי 6 שנים וקצת הגיע הזמן כנראה…). אנו מקווים שההישג הזה יחזור על עצמו גם בפרויקטים עתידיים, ואף יהווה מקור השראה לקבוצות אחרות, לשתף כמה שיותר חברי צוות פעילים בפרויקט.

לפני סיום החפירות, ברצוני להודות לחברי הצוות המסורים של הפרויקט, אנשים שהפגינו התלהבות ומוטיבציה החל מתחילת הדרך, ושמרו אותן עד הסוף.
תודה רבה!

להורדת פרק 12 של "דדמן וונדרלנד" בגרסת HD
להורדת פרק 12 של "דדמן וונדרלנד" בגרסת SD2 תגובות ל“דדמן וונדרלנד – פרק 12 ואחרון”

 • 1

  Moymoy

  25 באוקטובר, 2015 בשעה 4:32

  YMMD with that anwrse! TX

 • 2

  Fatima

  24 בדצמבר, 2015 בשעה 23:48

  Free info like this is an apple from the tree of knelwedgo. Sinful?

הגב

 • שותפים

  פורטל אנימה anime-ok

 • בקרוב!