דוכן תרומות והפעלות בכנס הארוקון 2010

למי שעדיין לא יודע, ב-28 בפברואר (יום ראשון הקרוב) מתקיים כנס אנימה גדול, הארוקון 2010, אשר נושא הדגל שלו הוא הקוספליי (התחפשות וגילום דמויות אנימה/מאנגה), בתיאום נהדר עם חג הפורים 🙂
הפעם אנו, חברי KaT, מתכוונים להקים שם דוכן משלנו, כחלק מהאינטרס שלנו לבוא במגע אישי עם קהילת הצופים שלנו, וגם להציג את עצמנו לאנשים שפחות מכירים אותנו ואת פועלנו.
מעבר למפגש שלנו איתכם הצופים, הדוכן יאפשר לנו לקחת חלק פעיל באטרקציות של הכנס, ולצ'פר את אלה שיתרמו בכנס.

אז מה בתכנון (בגדול)?
* דוכן מאויש בחבר צוות אחד לפחות, אשר תוכלו לדבר איתו ולשאול אותו כל מה שבא לכם (ולקבל לינקים בזמן אמת לעמוד ה FAQ שלנו P:)
* הפעלות שונות ומגוונות בנושא הפרוייקטים שלנו – בואו לנסות, יהיה כיף.
* איסוף תרומות לשם שיפור תשתיות ההפצה שלנו – כל התורם מעל סכום מסויים, יקבל גם מתנה מיוחדת. 🙂
* אנו מקרינים גם סרט OVA קצר באולם הראשי (בשעה 16:00), אבל זה כבר לא שייך לדוכן.

מקווים לראותכם בכנס,
צוות KaT.

ועכשיו, ארצה להרחיב קצת בנושא התרומות:
כפי שיצא לכם להבחין, כחלק מהקמפיין שלנו לאיסוף תרומות, פתחנו אפשרות של תרומות PAYPAL, והדבר לא אכזב אותנו. כבר בשבועיים הראשונים קיבלנו תרומות מכובדות אשר החזיקו את תשתיות ההפצה האלטרנטיביות שלנו עד היום, שכן את השרת הישראלי הסופר מהיר שלנו איבדנו מזמן (ואנחנו מחכים שיהיה מספיק כסף כדי לשכור שרת ישראלי חדש).
תרומות הפייפאל הפסיקו להגיע בזמן האחרון, ועומדות בקצב של תרומה לחודש בממוצע, הסכומים שמגיעים קטנים פי 10 מהסכומים שאנו מוציאים בכל חודש לשכירות ותחזוקה של התשתיות שלנו. עכשיו, מעולם לא היתה לנו בעיה עם סכומים נמוכים של כסף, כל תרומה בעינינו נחשבת כזהב, אבל ברגע שאנשים לא תורמים לנו יותר, אנחנו מתקרבים למצב שבו לא יישאר לקבוצה כסף להתקיים באופן סדיר.
אנו הולכים ומאבדים את האפשרות לתמוך בהפצות הביטורנט שלנו, השלב הבא לאחר מכן יהיה פגיעה בתשתיות העבודה שלנו (שרתי FTP שאיתם אנחנו עובדים כצוות יעיל ומהיר), ובסופו של דבר, נמצא את עצמנו נאלצים לשלם מכיסנו הפרטי על מנת להחזיק את הדברים שבלעדיהם אנחנו לא יכולים לתפקד כלל, כמו אתר האינטרנט והדומיין שלו.
אנו משקיעים את מרב המאמצים למצוא פתרונות קלים עבור אלו שכן מוכנים לתרום לנו, ומקווים שכולם מבינים שהכסף הזה הולך אך ורק לשם שימור ושיפור תשתיות ההפצה והעבודה שלנו, שבסופו של דבר מתגמלים אתכם, הצופים בבית, שזוכים לראות הוצאות מהירות וגם להוריד אותן במהירות ובנוחות דרך האינטרנט.

אני מזכיר לכולכם, יש לנו מגוון דרכים שמאפשרות לכם לתרום:
* דואר רשום
* מפגש אישי במרכז הארץ (ואולי גם באזור צפון ודרום, תלוי מאד איפה)
* PAYPAL
* אירועים קהילתיים, קטנים וגדולים.

נציין גם שכל התורמים שלנו יופיעו ב-"היכל התהילה" במערכת הפורומים שלנו, ואולי גם בדף הבית של האתר, וכמו כן, כל מי שרשום לפורום יקבל גם כותרת "תורם" מיוחדת.

לשאלות ופרטים בנושא התרומות, כמו גם כתובת לשליחה בדואר או טלפון, יש לפנות למייל deleted, או בהודעה פרטית בפורום למשתמש SharinganMaster.

שנזכה לימים טובים, ולכם המשך יום נעים 🙂תגובה אחת ל“דוכן תרומות והפעלות בכנס הארוקון 2010”

 • 1

  Rakhi

  25 באוקטובר, 2015 בשעה 4:23

  It's posts like this that make surfing so much plreause

הגב

 • שותפים

  פורטל אנימה anime-ok

 • בקרוב!