צ'אק נוריס יכול לחלק ב-0

אתם בטח תתהו איך הכותרת קשורה לנושא, אך עצרו! לעולם אל תפקפקו ביכולותיו של צ'אק נוריס! כמו גם ההבטחות שלנו לפתרון בעית תשתיות השיתוף שלנו והמשך עבודתינו הקפדנית על הפרויקטים הפעילים שלנו!

אז עכשיו לפרטים:

השבוע הזה היה מוצלח מאד, סוף כל סוף יש לנו שרת יעודי בשליטה מלאה, איתו נוכל לחזור ולשתף בביטורנט בקצב מהיר, והפעם לא נהיה תלויים בצד שלישי, מה שיתן לנו נגישות פרטית אליו ומתן פתרון מהיר יותר לתקלות עתידיות. רק היום הכנסנו אותו לפעולה, ומי יודע? אולי במידה והוא יעבוד כשורה בתקופת המבחן שניתן לו, נמצא לו גם שימושים נוספים לטובת הקבוצה. נקווה לטוב, ונקווה שההשקעה בשרת הזה תניב את התמורה שלה. ארצה להודות מאד לדרור לוי (Jiyuu) על שיתוף הפעולה ברכישת השרת, בלעדיו לא יכולנו להרשות לעצמינו את המחיר האסטרונומי, וכנראה שלא יכולנו לחזור לשתף שוב בביטורנט, תודו לו על הסבל שנחסך מכם בהשגת ההוצאות שלנו.

נהרוג תורכי וננוח? מה פתאום! צ'אק נוריס לא נח אחרי הרג! וכך גם אנחנו – לא הבאנו לנושא השרת להשבית את עבודתינו על הפרויקטים, ואנו גאים להכריז: הפרויקט "בלדת אל המוות" הסתיים בהצלחה! פרק 6 ואחרון משוחרר לו, עם בשורות טובות לגבי הפרויקטים הפעילים האחרים, שיכנסו לקצב עבודה תקין. אנחנו אמנם נמנעים מלהכניס את "מחברת המוות" לקטגורית הפרויקטים הפעילים, שכן הכרזנו עליו כפרויקט מוקפא זמנית, אך אני מאמין שגם הוא יכנס למעגל השחרורים בקרוב מאד, הכל תלוי במספר אנשים שאחראים על הפרויקט הזה, בבקשה אל תנסו לראות את ההתעסקות בפרויקטים האחרים כגורם הבעייתי, אם נפסיק לעבוד עליהם, אז זה יסתכם בכלום מוחלט, זה לא מה שיחזיר את דת' נוט למסלול… (ונדמה לי שכבר אמרתי זאת 10 פעמים בעבר, אך אגיד זאת שוב למען הסר ספק).

לחצו כאן להורדת פרק 6 של בלדת אל המוות בביטורנט

נ.ב: למרות החדשות הטובות לגבי השרת, נודה לכל מי שיכול להמשיך ולשתף את ההוצאות שלנו בביטורנט, השרת אמנם מהיר, אבל אנחנו צריכים לתמוך ולקדם את האווירה השיתופית בין צופינו, שכן זה חיוני נורא לתמיכה בקבוצות פנסאב. אני מצפה שכך תנהגו גם עם קבוצות פנסאב אחרות שמהם אתם מורידים את הפרקים בהם אתם צופים, בין אם זה פנסאב עברי ובין אם זה פנסאב אנגלי. שיתוף הוא המפתח להתפתחות של הפנסאב, ועוזר מאד לאנשים רבים להוריד את הפרקים שלהם במהירות, כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם!

צפיה מהנה ושנה אזרחית טובה,
צוות KaT.הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!