פרק 3 של "בלדת אל המוות" + כמה דברים

שבוע טוב לכולם,

עונת החורף בפתח, הגשמים החזקים והברקים שהראו פניהם כבר בסוף שבוע זה ואליהם מתלווים הרבה אירועים ושינויים בקבוצה, ורובם לטובה – חברי צוות חדשים, שחלקם מרגישים כמו בבית ובתקווה יצטרפו חברים נוספים שישבו איתנו לצד האח החמימה, יום הולדת לחבר צוות וותיק ויקר ואיך אפשר בלי שחרור של פרק נוסף שעבדנו עליו קשה.

לאחרונה הרבה אנשים פונים אלינו בנימה מאיימת משהו, ואם לא מאיימת אז קצת מזלזלת, במן דרישה שנסיים במהרה את פרויקט "מחברת המוות" כי עייפו נפשותיהם של אותם אנשים מלחכות, ושעברו מעל לארבעה חודשים מאז שחרור הפרק האחרון בסדרה. האמינו לי, אני מבין אתכם היטב, ואני לוקח את מלוא האחריות והאשמה על עצמי, שכן אני הגורם העיקרי שבגללו הפרוייקט "נתקע". צופה אחד אפילו ביקש שגם אם אנו לא משחררים, שניתן לפחות פירוט ועדכון על המצב של הפרויקט כרגע, ולמרות שאני לא חושב שזה יפתור את הבעיה, זה מה שאעשה: אז כבר אמרנו שמספר חברי צוות כבר לא פעיל כל כך, ולכן נפגע אחד הפרויקטים החשובים שלנו, וכפי שאתם רואים, המצב לא השתנה, אנחנו עדיין בקשיים להתקדם איתו. הפרוייקט כרגע במצב של "הקפאה לא רשמית", יש התקדמות בחלק מהשלבים, כגון תרגום הפרקים, אך שאר השלבים בבעיה, עקב מחסור במשאבים הן טכנולוגיים והן אנושיים. את הצוות שעובד על הפרוייקט הנ"ל אי אפשר להחליף, לפחות לא את בסיסו, אך כבר ישנם שינויים שמרכיבים צוות פעיל שיהיה מוכן לשחרר את הפרקים הבאים בתדירות סבירה. מתי תבוא העת לשחרור הבא, רק הזמן יגיד, ולחסרי הסבלנות כבר מזמן נאמר שהם יכולים לחפש פתרונות אחרים, היכן שזה לא יהיה. באשר לפרויקטים האחרים, הם מתקדמים מכיוון שהצוות שעבד בהם עדיין פעיל, ושביתת הלימודים אפילו קצת שיפרה את מצבם. כמה חבל שאין שביתות של צבא ההגנה לישראל, או של חברות מסחר פרטיות.

אז לאחר שהבהרתי את דברי כמנהל הפרויקט של "מחברת המוות", אעבור לסדר היום הנוכחי בקבוצה, אתחיל בזה שאציין ארוע מיוחד, יום הולדתו ה-21 של Theoldadam, חבר קבוצה וותיק עוד מתקופת הקמתה. הצבא עדיין עושה לו מעט בעיות, אך נראה שהגרוע מכל מאחוריו, והנה אנחנו חוגגים כולנו יחד במסעדת ה"סאקורה" בתל אביב, סועדים לליבינו ומשתפים חוויותינו מהחיים בארץ ישראל – היה טעים.

אמשיך בבשורות שעלולות להיות קצת לא נעימות: אנו מרגישים מחוייבות להוריד את קישורי ההורדה של "בליץ'" שכן הסדרה נרכשה בארץ על ידי "ערוץ הילדים", ומשודרת עד היום ברצועת "טלמאנגה" בשעות הערב. אנו מבקשים לא להעיר לנו על כך, שכן זו המדיניות של הקבוצה, וכך נעשה עם כל פרויקט שיקבל רשיון שידור בארץ, בדיוק כפי שעשינו עם הסרט "אקירה", פרויקט שגם עליו עמלנו רבות ונאלצנו להסירו מהשרתים לאחר זמן קצר מאד.

לאחר שקראתם את כל המגילה שלי, הגענו לגולת הכותרת של היום, שחרור של פרויקט שלא זכה לאהדה רבה, אך בקבוצה שלנו כל פרויקט מקבל יחס שווה והעבודה בהם נעשית על הצד הטוב ביותר שלנו. התכבדו לכם עם הפרק השלישי של "בלדת אל המוות".

לחצו כאן להורדת הפרק השלישי של "בלדת אל המוות" בביטורנט

בברכה, צוות KaT, שעודינו חי ובועט בישבנים.הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!