הזכויות של אייר ופרידום נרכשו בארה"ב

כמו שניתן לראות בכותרת הידיעה, 2 הכותרים נרכשו על ידי חברות הפצה בארה"ב. אפשר להבין שהסדרה הטריה "פרידום" נרכשה, אבל טוב שנזכרו לרכוש את "אייר" סוף-סוף…

בכל מקרה, איך זה נוגע אלינו? הרי ידוע שאנחנו לא ממש מתחשבים ברכישות זכויות מחוץ למדינתינו הקטנה… אז העניין הוא כזה, עד היום את הסדרות שלא קיבלו "רשיון זכויות" בחו"ל היינו מאכסנים בטראקר חיצוני, טראקר שהוכיח את עצמו כיציב מאד. בטראקר הזה מאוכסנים עשרות אלפי טורנטים של הרבה קבוצות פנסאב אחרות. הבעיה היחידה היא שתקנון השימוש בטראקר הזה אוסר עלינו להעלות לשם טורנטים עם תוכן שמוגן בזכויות יוצרים בארה"ב, שכן בעלי האתר לא תומכים בהפצה של "תוכן לא חוקי".

בכל מקרה, אחרי כל בלבול השכל, השורה התחתונה היא שהעברנו את הטורנטים לטראקר הפרטי שלנו, ומי שהיה באמצע ההורדה של הפרקים/הסרט הנ"ל יאלץ להוריד את הטורנטים מחדש מהקישורים החדשים. מי שכבר היה באמצע ההורדה, אין לו מה לחשוש. אין צורך למחוק את התוכן שכבר ירד, אלא רק להסיר את הטורנט מהתוכנה. כשפותחים את הטורנט החדש בתוכנה, פשוט מכוונים לו את הנתיב למקום שבו שמרתם את התוכן הקודם, והוא ממשיך לרדת מהנקודה בה הוא הפסיק.

להורדת הטורנט החדש של "אייר – הסרט" מהטראקר שלנו

להורדת הטורנט החדש לפרק 1 של "פרידום" מהטראקר שלנו
להורדת הטורנט החדש לפרק 2 של "פרידום" מהטראקר שלנו

שבוע טוב לכולם. smileתגובה אחת ל“הזכויות של אייר ופרידום נרכשו בארה"ב”

 • 1

  Maria

  25 באוקטובר, 2015 בשעה 4:10

  Free info like this is an apple from the tree of knleewdgo. Sinful?

הגב

 • שותפים

  פורטל אנימה anime-ok

 • בקרוב!