פסקול שני של הסדרה "מחברת המוות" ועוד מספר עדכונים

צופי הסדרה "מחברת המוות", הכנו לכם הפתעה קטנה. ב-21 לחודש מרץ שוחרר לו הפסקול הרשמי השני לסדרה "מחברת המוות" והתגלגל לידינו. אם אתם זוכרים היטב את הפסקול הראשון ששוחרר ממש בסוף שנת 2006, אז גם כאן תוכלו לשמוע חלק מהמנגינות המוכרות לכם מהסדרה בגרסאות קצת שונות, וגם כמה צלילים חדשים שבטוחני כי יתחבבו עליכם במהרה. מאת האמנים Taniuchi Hideki ו- Hirano Yoshihisa, שעושים את הפסקול בסדרה לחוויה מוזיקלית ערבה לאזניים.

לחץ כאן להורדת הפסקול השני של "מחברת המוות" דרך הביטורנט

ועכשיו לשאר העדכונים באתר:

הוספנו דף מידע על הסדרה "פרידום" לפינת הפרוייקטים.

איחדנו לכם את חמשת הפרקים של "אפרו סמוראי" והטריילר של הסדרה לתוך קובץ טורנט אחד, למען נוחיות ההורדה והסדר באתר. ארצה להזכיר ולציין כי הוידאו של "אפרו סמוראי" בהוצאות שלנו הוא באיכות ירודה, מכיוון שהחומר הגולמי המוקלט שקיבלנו היה באיכות איומה. אנו מבטיחים כי הסדרה תצא באיכות דיוידי ברגע שהדיוידי יושק ויגיע לידינו.
הטורנט החדש יחליף את ששת הבודדים בעמוד הביטורנט שלנו. מי שעדיין לא היתה לו ההזדמנות להוריד ולצפות בסדרה, מוזמן להוריד מהקישור הבא:

לחץ כאן להורדת החבילה של "אפרו סמוראי" דרך הביטורנט

לסיום, ברצוני להודיע על הפסקת ההפצה של הסרט "אקירה". אנו נסיר את כל הקישורים להורדה מן האתר והסרט לא יהיה זמין יותר להורדה, לפחות לא מאתרינו. זאת מפני שיקולים אידיאולוגיים, שכן בארץ הסרט מוגן בזכויות יוצרים.
אני מבקש לא להעיר הערות לגבי החלטתינו על הסרת הסרט מהפצה, שכן הן תהיינה מיותרות ונגיב להן בבוז. זה מה שהוחלט, וזה מה שיהיה. אין גם לפנות בפורום ולבקש את הסרט, במיוחד לא מחברי הצוות של הקבוצה.

תגובות לגבי הפסקול יתקבלו בשמחה smile

תהנו!הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!