יובל שחרורים לקבוצת KaT – פרק 6 של מחברת המוות והפתעה…

ובכן, כעבור כמעט שנתיים של עבודה לא קלה, רצון לתרום לקהילתינו ההולכת וגדלה וכמו כן הנאה מירבית מכל רגע של שיתוף הפעולה בין חברי הקבוצה, קבוצת KaT גאה להכריז כי הגענו לפרק ה-50 שאנחנו מוציאים לאור!

אולי בשבילכם זה לא אומר דבר חוץ מ"סתם עוד פרק אחד", אך לנו הוא מסמל הרבה מעבר לכך, עבורינו זו אבן דרך חשובה אשר לוקחת אותנו שנה וחצי לאחור ומראה כיצד הכל התחיל ואיך הגענו עד הלום במאבק נגד כל המכשולים הטכנולוגיים והאנושיים שבארצינו הקטנטונת, החל מהפרויקטים של "רורואוני קנשין" ו"אלפן ליד", דרך OVA קצרים וקלאסיים כמו "קולו של כוכב", סדרות שונאן כמו "בליץ'" וכלה בסרטים כמו "אייר". כיום אנחנו חזקים מתמיד, ולמרות שעדיין יש את חיי היומיום שמונעים מאיתנו לעבוד על בסיס קבוע, יש לנו את הנסיון והכלים שעוזרים לנו להתגבר עליהם…

אז אחרי שדיברתי על הנ"ל, דוגמא ישירה להצלחתינו היא פרויקט "מחברת המוות" שלנו, הנה לכם תוצאה של עבודה רצינית, קפדנית ואחראית, שעד עכשיו הפרקים ממשיכים לצאת על בסיס שבועי במקביל לשידור הסדרה ביפן, וכאמור הפרק השישי בסדרה שיוצא לו היום ומיצג את השחרור ה-50 שלנו.

אתם מוזמנים להוריד אותו בדרכים הבאות:
להורדת פרק 06 של "מחברת המוות" דרך תוכנת הביטורנט.
להורדת פרק 06 של "מחברת המוות" דרך תוכנת האימיול(לא מומלץ)
להורדת הפרק דרך תוכנת המירק, יש לרשום DN06 בערוץ הצ'אט שלנו.

בנוסף, אנחנו בקבוצת KaT חשבנו וחשבנו איך לציין את היום הזה יותר מלשחרר "סתם עוד פרק נוסף", ולמרות שזה היה בתכנו ליום עתידי יותר, החלטנו להאיץ בתהליכים ולשחרר לכם היום את ה-PV (קליפ וידאו מוזיקלי יפני) של השיר "The World" של להקת 「ナイトメア」 (באנגלית: Nightmare), ולכל מי שלא יודע, זה הוא שיר הנושא מתוך הפתיח של "Death Note". כל זה בתרגום עברי מלא ועם אפקט קריוקי שיהפוך את חווית הצפיה למהנה יותר.

להורדת הקליפ "העולם" דרך תוכנת הביטורנט.
להורדת הקליפ "העולם" דרך תוכנת האימיול.(לא מומלץ)
להורדת הקליפ "העולם" דרך המירק, יש לרשום THEWORLD בערוץ הצ'אט שלנו.

אנחנו מבקשים מכל מי שקרא את זה להגיב ולתת איזו ברכה שתחמם לנו את הלב, זו התמורה הצנועה והיחידה שאנחנו יכולים לבקש :>
צפיה מהנה ויובל שחרורים ל-KaT שמח לכולם! :]


DarKClaW: כפי שציין ידידי SharinganMaster, הפרק השישי של דת' נוט שוחרר ישר מהטאבון. לאור שפרק זה מציין את שחרור היובל, הושקע מאמץ רב על-מנת להבטיח חווית צפייה מושלמת, ואני אישית בטוח שתהיו מרוצים מהתוצאה.
בנוסף, איזור טריוויה וירקות יעודכן במשך ימים א-ב, עד לפרק העדכני, עם מידע הכולל את כל המידע שהופיע בפרק הרלוונטי. הינכם מוזמנים להכנס לפורומים שלנו, ולראות מה מתפתח.

לינק לפורומים של מחברת המוות.תגובה אחת ל“יובל שחרורים לקבוצת KaT – פרק 6 של מחברת המוות והפתעה…”

 • 1

  Akshay

  15 באפריל, 2015 בשעה 3:23

  There's a secret about your post. ICKHBTIYTTY

הגב

 • שותפים

  פורטל אנימה anime-ok

 • בקרוב!