שרת הביטורנט

בעקבות פניות של אנשים שלא ידעו כיצד לשתף את השחרורים שלנו, הדגשתי את העניין והרחבתי במדריך באתר. תוכלו להכנס אליו בלחיצה כאן.
מי שניסה להוריד את השחרורים שלנו בשבוע האחרון, ודאי גילה שהמצב בלתי נסבל וההורדות ממש לא זזות. הסיבה לכך היא סגירת שרת הביטורנט שלנו, מסיבות שלא נוגעות אלינו.
כמובן שמרגע שקיבלנו את ההודעה אנחנו עובדים על מציאת שרת חלופי, אך נראה שלא נוכל להשיג מחיר כל-כך טוב כמו המחיר שקיבלנו בשרת הראשון.
כולנו תקווה שהעניינים יתקדמו, וכבר קיבלנו הצעת מחיר. מקווים שהשרת יתחיל לפעול עוד בשבוע הבא ותוכלו להוריד את ההוצאות במהירות. אני מזכיר שעד אז, לצערנו, לא נוכל לשחרר שום פרק חדש לאוויר.
עניין נוסף הוא התשלום שנאלץ לשלם עבור שרת טוב שלא נופל. אנחנו באמת עושים כל שביכולתנו בכדי שתורידו את הפרקים במהירות גבוהה ובזמן הקצר ביותר שאפשר. בכדי להחזיק את הוצאות השרת, אנו חושבים שנזדקק לעזרתכם, הגולשים, אבל כרגע לא עולה בידינו שום פתרון מעשי לבעיה. מי שמוכן להציע דרך כלשהי לתרומה, מוזמן לכתוב בתגובות, או בנושא בפורום.
אנו בעיצומו של תהליך השכרת שירות שרת חדש הכולל שיתוף מהיר בביטורנט וכך גם בוט לתוכנת המירק. למעשה, שרת הביטורנט כבר משתף מספר הוצאות (כמות מצומצמת) ואת חלקן ניתן להוריד במהירות על. בקרוב, אם תוכניותינו יתממשו, יעלה שרת חזק שידאג לזמינות מהירה של ההורדות.
צפו לשיחרורים חדשים בשבוע הקרוב.

עריכה: ברצוני להזכיר!! ההורדות של הקבוצה פעילות ועובדות כולן! הטראקר פועל ואין בעיות! הבעיה היא בשיתוף הקבצים, שרת הביטורנט נועד על מנת לשתף את השחרורים (מה שלצערנו רובכם לא עושים לאחר שמסיימים להוריד). פירוט נרחב של SharinganMaster ניתן למצוא בתגובות.הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!