עדכון גדול לשנה החדשה

נכון, הבטחנו שאין עוד שחרורים אחת לחודש, ולא, זה לא בגלל תחילת הלימודים.
בעדכון הקודם כתבתי הערה בסוף שאת השחרורים מורידים ממש לאט. כל החודש עבדנו על מציאת פתרון והיו רמיזות אבל מעתה זה כבר רשמי, חבר'ה, קיבלנו בסוף שבוע זה שרת שישתף את הפרקים בתוכנת הביטורנט במהירות מסחררת. לא עוד ימים שלמים של הורדה, ולא עוד המתנות. כמובן, זה לא אומר שלא צריך לשתף. השרת לא יוכל לעמוד בעומס של עשרות אנשים ומה שיקרה, ששוב נחזור למהירות הורדה איטית – לכן, בבקשה, אחרי "חוויות" ההורדה שתיהיה לכם, השאירו את ההורדה לשיתוף כמה שניתן, כדי שגם אחרים יהנו.

עכשיו, לפיצוי שלכם חבר'ה, חודש זה לא מעט זמן וראש השנה קרב ובא, אז הנה לכם 2 שחרורים מתוקים מדבש שכולכם ודאי ציפיתם להם! הראשון (מחיאות כפיים, תופים), שירת האלף, פרק 3, פרק שהוכן בתשומת לב רבה והפעם העלנו את האיכות, וכמובן הגודל נשאר 230 מגה, תהנו. השני, הפרק שבוודאי הכי ציפיתם וחיכיתם לו, אחרי המון בעיות ועיכובים (מעתה והלאה אנו מקווים שדברים כאלה לא יקרו), קבלו באמת במחיאות כפיים סוערות את צ'וביטס פרק 2, הוכן גם הוא בהשקעה רבה.
הפרקים כבר נמצאים בשיתוף אצל כולם בתוכנת הביטורנט והאימיול, השרת שדיברתי עליו יהיה פעיל רק בימים הקרובים בשל הכנות, עמכם הסליחה.

עכשיו להודעות אחרות, ולא פחות חשובות. נתחיל עם המשמחות: מי שביקר בתקופה האחרונה בעמוד הצוות, בוודאי שם לב שיש לנו חבר צוות חדש, Shloogy, שעבר את המבחנים ונכנס לצוות בתור עורך ומתרגם. נאחל לו בהצלחה מכל חברי הקבוצה ומי שמעוניין, מוזמן לכתוב תגובה לעדכון זה ולברכו!
הודעה משמחת מס' 2: 2 פרוייקטים חדשים לקחנו על עצמנו, האחד הוא "קולו של כוכב" (או ביפאנית: Hoshi No Koe), את מהלך ההתקדמות שלו תוכלו לראות פה בצד, כבר התחלנו לעבוד והוא בשלבים מתקדמים. בקשר לפרוייקט השני, כרגע נשמור אותו בסוד, מי שסקרן לדעת, נשתדל בקרוב לעדכן את עמוד הפרוייקטים, אז כדאי לבקר שם לעתים קרובות!

וכמו שיש הודעות משמחות, יש גם הודעות טיפה עצובות. ראשית כל, בעקבות תקלה, הפורומים כרגע מושבתים. נשמח אם תגיבו בכל זאת פה למטה בתגובות (הרשמה בצד <<<) או שתכנסו לערוץ שלנו במירק, שמתחיל להתמלא ולהיות שוקק חיים. בהחלט יש חבר'ה!
שנית, חברת הצוות היחידה שלנו ומעצבת הקריוקי, Tomo-chan (שאגב, מי שלא קרא בעמוד הצוות, גרה באוסטריה ודוברת אנגלית) נאלצת לעזוב אותנו, נשמח באמת אם תגיבו למטה ותיתנו לה קצת פידבק על העבודה הטובה, שבזכותה נהנתם משירי פתיחה מלאי חיים וצבע! טומו שלנו עשתה קריוקי סיום לסדרות "אני אוהב את אחותי הקטנה", "צ'וביטס", "שירת האלף", וגם לסדרות שעוד בעבודה/השהייה "גולדן בוי" ו-"פול מטאל פאניק".
Tomo-chan, we thank you from the bottom of our hearts!

ובאווירה אופטימית זו, נאחל לכולכם שנה טובה ופוריה, השנה אנחנו מקווים להתפתח ולהגדיל את קהילת האנימה בארץ. אגב, גם בתקופת החגים, תצפו לשחרורים, אז כן, יש למה לחכות!

צוות KaT.

להורדת שירת האלף דרך האימיול
להורדת שירת האלף דרך הביטורנט


להורדת צ'וביטס דרך האימיול
להורדת צ'וביטס דרך הביטורנטהגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!