האתר חזר ובגדול!

גולשים יקרים, לאחרונה עברנו מסכת של ארועים מצערים ולא נעימים, אך אנו לא נכנעים להם בקלות, ומקדישים את מרבית זמנינו ומיטב יכולתינו כדי שהסדר יחזור לכנו.

כפי ששמתם לב, האתר הושבת לכמה ימים, עקב באגים שגילינו במערכת התגובות של האתר. גילינו שעשרות תגובות של אנשים, שהגיבו לידיעות כדוגמת הידיעה הזאת, בדף הבית, "נעלמו" להן. החלטנו לתת למנהל האתר שלנו לבדוק את העניין, ולתדהמתו, הוא גילה עשרות תגובות שלא הגיעו ליעדן והתפזרו להן ברחבי מסד הנתונים עליו בנויה המערכת. ברצוני להדגיש עד כמה נורא נראה העניין בעיני הקבוצה, התגובות והפידבקים שלכם חשובים לנו מכל כי בשביל זה אנו עומלים כל כך קשה, כדי לקבל מכם את ההערכה והפוש להמשיך בעבודתינו. אני ושאר חברי הצוות מצטערים על עוגמת הנפש שנגרמה ואיתכם הסליחה, ולמרות הכל, אין ביכולתינו להחזיר את התגובות שנעלמו, מחשש שיגרם נזק חמור יותר למערכת. מנהל האתר (Wallace) דאג לתקן את התקלה, והנכם מוזמנים להפגיז אותנו בתגובות XD. במידה ותיתקלו בבעיה דומה, והתגובה שלכם "תיעלם" ולא תופיע, נסו להגיב שוב וקרוב לוודאי שתגובתכם תתקבל, רק דווחו בתגובה אם זה אכן קרה לכם, חשוב מאד שנדע מכך.

דבר נוסף שמאד הטריד אותנו, ויותר מכל גם אתכם, זה עניין טראקר הביטורנט שלנו. בשבוע האחרון ספק הטראקר שלנו "נעלם" באורח מסתורי (הרבה דברים נעלמים לנו לאחרונה S=) ואיתו נפל גם הטראקר, מה שמנע מכם להוריד ולשתף את השחרורים שלנו דרך הביטורנט. קבוצות תרגום רבות מרחבי העולם, שמאכסנות את קישורי הביטורנט שלהם אצל אותו ספק הטראקר, ספגו מכך מכה חזקה, אך מצאו פתרונות זמניים, כפי שאנחנו מצאנו ומציגים את הפתרון לפניכם: הקמנו טראקר משלנו המאוכסן בשרת הביטורנט הפרטי ששכרנו (כן כן, שילמנו עליו כסף <_<) זהו טראקר שהשליטה המלאה בו נתונה בידינו, ללא תלות בגורם חיצוני זה או אחר. בנוסף לכך, הצטרפנו לטראקר המפורסם בזירת הפאנסאב, העונה לשם Point Blank – טראקר אמין ויציב, שיגבה אותנו באותם המקרים, כפי שעברנו בשבוע האחרון.

לסיום, חדשות טובות בקשר למערכת הפורומים שלנו: כזכור, עקב תקלות מעצבנות בממשק העברי, השבתנו את הפורומים לפני כשבועיים, ומאז האתר שלנו נראה שומם מתמיד. מה גם שמערכת התגובות באתר היתה דפוקה, אז למרות כל התגובות, שממילא הלכו לאיבוד, הרגשנו בחסרונכם… אך אל חשש, כי בקרוב זה מגיע! מערכת הפורומים החדשה והמשופצת שלנו – יותר מסודרת, יותר אובייקטיבית ויותר ידידותית למשתמש? O_o טוב, אולי אני קצת נסחף, כי זו אותה מערכת רק בגרסה יותר חדשה. אבל העיקר הוא שפתרנו את התקלות ונקווה שהדבר הזה לא יקרה בשנית. צפו לטוב.

נותנים את הנשמה בשבילכם,
צוות KaT.הגב

  • שותפים

    פורטל אנימה anime-ok

  • בקרוב!